Nejširší nabídka papírových tašek. Vše skladem!

 

Papírové tašky s plochým papírovým držadlem

Tak to je opravdu papírová klasika – s touto papírovou taškou si uvědomíte, kolik toho papír unese! Stačí dva jednoduché ohyby a papírová taška dostane elegantní a navíc praktickou korunu v podobě držadla, které Vám padne vám do ruky!

Zakázková výroba těchto tašek začíná už u nákladu 3000 kusů a dodání hotových výrobků od pěti týdnů. Využijte praktickou papírovou tašku jako prostor pro logo vaší firmy nebo pro zvýraznění aktuální obchodní akce. Papírová taška se stává účinným nosičem reklamního sdělení ve chvíli, kdy ji opatříte kvalitním potiskem. Motiv si můžete připravit svůj vlastní, ale také lze využít profesionální zkušenosti našich grafiků, kteří mají s úpravou libovolného výtvarného námětu pro formát papírové tašky mnohaletou zkušenost.

U nás najdete skutečné odborníky na papírové tašky a nabídku kompletního sortimentu. Dlouhá řada let existence naší společnosti znamená desítky tisíc originálních zakázek
a množství spokojených klientů. Je to i obrovská zkušenost, díky které jakýkoli požadavek vyřídíme obratem. O papírových taškách víme opravdu vše! Kontaktujte nás.

Zakázková výroba tašek

Papírové tašky  >> Výroba reklamních tašek  >> Papírové tašky ploché papírové držadlo
Svět tašek - papírové reklamní tašky


you tube Facebook Pinterest Instagram Viemo LinkedIn Slideshare Google + twitter
Naši partneři  /  Administrace


Copyright © 1998-2017 |  SVĚT TAŠEK spol. s r.o.  - papírové tašky a taška na víno - online prodej, výroba papírových tašek na míru a potisk papírových tašek.